Drobný nábytek

Nejprodávanější, nejlevnější, v akci. V kategorii Drobný nábytek najdete produkty od 99 Kč až po 6499 Kč. Mezi nejprodávanější patří Věšákový panel Spot, dub sonoma a Police Zuzana, bílá/černá mat. Dobré recenze má Nástěnná police Georgia, bělená pinie. V nestranných žebříčcích, testech, porovnání a diskusích vede Nástěnná police Canyon, dub, 167 cm. Vyberte si kvalitní produkty z kategorie Drobný nábytek. Pokud najdete jinde levněji, než v našem katalogu, napište nám komentář.

Nástěnná police Canyon, dub, 167 cm

Nástěnná police o celkové šířce 167 cm z modelové řady Canyon – nábytek tradičního vzhledu v útulném medovém odstínu dřevodekoru dub. Široké rámy a profilace předních ploch navíc působí masivně....

Polička na stěnu Bergen, bílá

Polička na stěnu z programu Bergen - bílý nábytek s lesklou lištou po stranách vytváří zajímavou optiku. Z jednotlivých elementů můžete snadno zařídit jakýkoliv pokoj a dodat Vašemu bytu stylovou...

Nástěnná police Bergen, šířka 120 cm

Nástěnná police o celkové šířce 120 cm z programu Bergen - bílý nábytek s lesklou přední lištou vytváří zajímavou optiku. Z jednotlivých elementů můžete snadno zařídit jakýkoliv pokoj a dodat...

Police na zeď Shelvy 23,5 cm, černá

Police na zeď o šířce 23,5 cm v barvě černá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Police na zeď Shelvy 23,5 cm, bílá

Police na zeď o šířce 23,5 cm v barvě bílá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Police na zeď Shelvy 60 cm, černá

Police na zeď o šířce 60 cm v barvě černá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Police na zeď Shelvy 80 cm, bílá

Police na zeď o šířce 80 cm v barvě bílá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Police na zeď Shelvy 80 cm, černá

Police na zeď o šířce 80 cm v barvě černá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Police na zeď Shelvy 60 cm, bílá

Police na zeď o šířce 60 cm v barvě bílá mat - jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

Nástěnná police Oslo, černá/buk

Nástěnná police z kolekce Oslo - minimalistický design černého nábytku doplňuje zajímavě tvarovaná rám z masivního bukového dřeva. Nábytek je tak funkční, působí originálně a skvěle doplní moderní...

Nástěnná police Dark, černý kámen

Nástěnná police z kolekce Dark - dodejte Vašemu bytu nádech extravagance s nábytkem v industriálním stylu. Povrchy v imitaci černého lávového kamene doplňuje originální zavěšení z pravé kůže.

Police na zeď Bonanza 130 cm

Police na zeď ze stylové kolekce Bonanza - povrchy imitující vintage optiku oprýskaných dřevěných latí vnesou do vašeho interieru originalitu a zároveň inspiraci k zařízení opravdu stylového bytu.

Nástěnná police Canyon, dub, 137 cm

Nástěnná police o celkové šířce 137 cm z modelové řady Canyon – nábytek tradičního vzhledu v útulném medovém odstínu dřevodekoru dub. Široké rámy předních ploch navíc působí masivně. Kombinací...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: